Inženýring

Dle potřeby vyřizujeme na stavby územní řízení, stavební povolení, ohlášení, pokud je potřeba a možnost i výjimky z ustanovení prováděcích předpisů a pod. Při ukončení stavby zajišťujeme kolaudační souhlas, zapsání do katastru nemovitostí

Poradenství poskytujeme hlavně pro individuální stavebníky a to v pomoci s výběrem pozemku (prověření možnosti stavby na parcele a pod.), s výběrem vhodného objektu, pomoc při výběru materiálu a technologií ke stavbě, zaměřování stavebních parcel, ale i stávajícího stavu objektu apod

Projekty staveb

Provádíme projekty rodinných domků, průmyslových a výrobních hal a ostatních pozemních staveb včetně stavebních úprav a rekonstrukcí.

více

Stavební dozor

Na námi vytvořené projekty i projekty ostatních projekčních kanceláří zajišťujeme stavební dozor. Na vlastní projekty provádíme i autorský dozor.

více

Realizace

Ve spolupráci s partnerskými stavebními firmami provádíme výstavbu hrubých staveb i staveb formou "na klíč" dne našich projektů.

více

Inženýring

Pro naše klienty zařídíme přípravné předprojektové práce jako jsou: vyjádření správců sítí, stavební povolení, kompletní jednání s úřady a další.

více